AYRINTILI BİLGİ VE İLETİŞİM İÇİN:  0232 486 44 83
Ambalaj Dolum Ürünleri
Ambalaj Dolum
Ürün Çeşitleri
Nasıl Sipariş Veririm?

Sağlığınız sizin için ne kadar önemli?
Ambalaj dolum ürün grubunda, ham madde temininden ürün teslimatına kadar tüm üretim sürecinde hijyen ve kaliteden ödün vermeden müşterilerimize özel hizmet sunuyoruz.

Gıda paketlemesi kategorisinde “BRC Food Kategori A” belgesine sahip ilk firma olmamızın yanı sıra, dolum ürünlerimizi Tarım Bakanlığı tarafından verilen “Gıda Üretim İzni Güvencesi”, ıslak mendillerimizi ise Sağlık Bakanlığı’nın izni ile üretiyor ve bu belgelere sahip tedarikçilerle iş birliği yapıyoruz.

Kalite yönetim departmanlarımız ile ham madde kabulünden üretime kadar tüm süreci takip ediyor, ürünleri son muayene ve onay sonrasında teslim ediyoruz. Standart ürünlerin (ıslak mendil, tuz, kahve, antibakteriyel jel vb.) dolumunun yanı sıra, özel ürünlerinizin dolumunu da tesislerimizde yapıyoruz.

Ambalaj dolum ürünleri:

  • Islak Dolum (Islak Mendil)
  • Kuru Dolum (Kuru Gıda Dolum)
  • Sıvı Dolum (Gıda)
  • Sıvı Dolum (Kozmetik)
  • Set Ürünler

 

 

 

Tüm basım ihtiyaçlarınız için bizi arayabilir (0 850 201 8687) ya da Umur Sipariş sitesindeki ürün detaylarını inceleyip ‘Teklif Al’ formunu doldurarak sipariş verebilirsiniz. Basım ihtiyaçlarınız için en doğru çözümleri bulmak üzere sizin için görevlendirilecek müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

 

Umur Sipariş