AYRINTILI BİLGİ VE İLETİŞİM İÇİN:  0232 486 44 83
Etiket Ürünleri
Etiket
Ürün Çeşitleri
Nasıl Sipariş Veririm?

İyi basılmış bir etiket, kaliteyi anlatır
Etiketleriniz de ürününüz kadar kaliteli ve farklı olsun istemez misiniz? Uzman personelimiz ve son teknoloji makinelerimizle en kaliteli etiketleri basıyor, fark edilen etiketler üretiyoruz.

Etiket üretiminde, ham madde girişinden ürün teslimatına kadar tüm süreçlerde etkin bir kalite yönetimi ile hizmet veriyoruz. Uzman ekibimiz ile tüm alternatifleri göz önüne alarak size en uygun etiket baskı çözümlerini sunuyoruz.

Geniş ürün portföyümüzle; gıda, kozmetik, kimya, ilaç ve içecek başta olmak üzere çeşitli sektörlere hizmet veriyoruz. Her ölçüde ve ahşap, metal, plastik, cam gibi farklı yüzeylerde kullanılabilen etiketler üretiyoruz. Nem, basınç, sıcaklık vb. özelliklere dayanıklı, özel yapıştırıcılı etiketlerle ürünlerinize değer katıyoruz.

Etiket ürünleri:

  • Giydirme (Body Sleeve) Etiket
  • Kendinden Yapışkanlı Etiket
  • Yapışkansız Etiketler
  • Çepeçevre (Wrap Arround) Etiketler

 

 

 

Tüm basım ihtiyaçlarınız için bizi arayabilir (0 850 201 8687) ya da Umur Sipariş sitesindeki ürün detaylarını inceleyip ‘Teklif Al’ formunu doldurarak sipariş verebilirsiniz. Basım ihtiyaçlarınız için en doğru çözümleri bulmak üzere sizin için görevlendirilecek müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

 

Umur Sipariş